Puzsér Róbert nyers és könyörtelen diagnózisa a modern társadalom halálos bűneiről
A digitális korszak felszín alatti erkölcsi rothadását tárja fel Puzsér Róbert a sajátos stílusával és leplezetlen őszinteségével! Nagy Róbert új könyvében, A digitális társadalom nyolc főbűne című provokatív műben Puzsér minden oldalon az arcunkba vágja a nyers valóságot: a modern technológia olyan erkölcsi buktatókat hozott, amelyek kíméletlenül szétzilálják közösségeinket és eltorzítják értékeinket.
Miért veszélyes a közösségi média? Miért lettek a celebek a valós hősök helyett az új példaképek?
A könyv fejezetről fejezetre veszi sorra a digitális társadalom főbűneit, ahol Puzsér egyetlen mítoszt sem hagy érintetlenül. A hamis illúziókat áruló, de valós tartalommal nem rendelkező online világot úgy mutatja be, ahogy kevesen merik: mindaz, ami látszólag „összeköt”, igazából szétszakít és kiüresít.
Puzsér szenvedélyesen és kérlelhetetlenül száll szembe a sekélyes információfogyasztással, a média elbulvárosodásával, és az internet hősként ünnepelt, ám valójában felszínes figuráival. Kíméletlen kritikája egyértelműen rámutat arra, hogy a digitális forradalom nemcsak az életünket, hanem a társadalmi normáinkat is átalakította, egy olyan világot hozva létre, ahol a látszat győzedelmeskedik a valódi értékek felett.
Ne hagyd ki Puzsér és Nagy Róbert vad, tabudöntögető kiáltványát a modern világ visszásságairól!