Sport

HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 30., szombat:

———————

Kézilabda

Férfi Európa-kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Tatran Presov (szlovák) – FTC-Green Collect 18.00

Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE – Carbonex-Komló 18.00
QHB Eger-Dabas KC 18.00
Fejér-B.Á.L. Veszprém – HE-DO B.Braun Gyöngyös 18.00
Telekom Veszprém-HSA NEKA 18.00
MOL Tatabánya KC – OTP Bank-Pick Szeged 18.30

Kosárlabda

Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
NKA Universitas Pécs-Sopron Basket 14.30
Vasas Akadémia-SERCO UNI Győr 18.00
TFSE-MTK – TARR KSC Szekszárd 19.00
E.ON ELTE BEAC – DVTK Hun-Therm 19.00

a 9. helyért, 2. mérkőzés:
VBW CEKK Cegléd – BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 18.00

Férfi NB I:
Arconic-Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
MVM-OSE Lions – Sopron KC 18.00
NKA Universitas Pécs-Egis Körmend 18.00
Atomerőmű SE – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18.00
Budapesti Honvéd Sportegyesület-Zalakerámia ZTE KK 18.00
SZTE-Szedeák – DEAC 18.00
Kometa Kaposvári KK – NHSZ-Szolnoki Olajbányász 18.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 26. forduló:
Kisvárda Master Good-Debreceni VSC 14.30
MTK Budapest-Kecskeméti TE 17.00
ZTE FC-Diósgyőri VTK 19.30

Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló: Credobus Mosonmagyaróvár-Nyíregyháza Spartacus FC 16.00

Vízilabda

Férfi ob I, középszakasz, 4. forduló:
felsőház:
Szegedi VE – EPS-Honvéd 15.00
Kaposvári VK-Szolnoki Dózsa Praktiker 16.00
FTC-Telekom Waterpolo – Genesys-OSC Újbuda 17.00

alsóház, 4. forduló:
PannErgy-Miskolci VLC – Metalcom-Szentes 15.00

március 31., vasárnap:

———————-

Jégkorong

Erste Liga, elődöntő, 6. mérkőzés:
Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 17.30
SC Csíkszereda (romániai) – FTC-Telekom 17.30

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 26. forduló: Paksi FC-Újpest FC 15.30 Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 18.00 (+FOTÓ)

Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló:
Soroksár SC-Szombathelyi Haladás 16.00
Budafoki MTE-Budapest Honvéd 16.00
Pécsi MFC – HR-Rent Kozármisleny 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Aqvital FC Csákvár 17.00
Vasas FC – BVSC-Zugló 17.00
FC Ajka-Gyirmót FC Győr 17.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Tiszakécskei LC 17.00

Röplabda

Férfi Extraliga, a 9-12. helyért:
TFSE – Vidux-Szegedi RSE 18.00

Vízilabda

Férfi ob I, középszakasz, 3. forduló:
felsőház:
A-Híd VasasPlaket – BVSC-Zugló 19.00

április 1., hétfő:

—————-

Labdarúgás

Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló:
ETO FC Győr-BFC Siófok 20.00

Röplabda

Férfi Extraliga, elődöntő, 1. mérkőzések:
MÁV Előre Foxconn-DEAC 17.00
Fino Kaposvár – MAFC-BME 17.00

az 5-8. helyért, 1. mérkőzés:
Pénzügyőr SE-Kecskeméti RC 18.30

Fotó: Shutterstock