Sport

Sport a képernyőn: izgalmas hétvégi közvetítések

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

november 4., szombat:

———————
Apnea

III. nOxyCup nyílt magyar bajnokság, Duna Aréna, 9.30

Jégkorong

Osztrák liga:
Hydro Fehérvár AV19-Pioneers Voralberg Feldkirch (osztrák) 17.30

Kézilabda

– Férfi felkészülési mérkőzés: Magyarország-Lengyelország, Szeged 16.30

– Női NB I: Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 16.00

Kosárlabda

Férfi NB I:
Arconic-Alba Fehérvár – Egis Körmend 17.00
Szolnoki Olajbányász-Budapesti Honvéd Sportegyesület 18.00
Sopron KC-Atomerőmű SE 18.00
DEAC-Kometa Kaposvári KK 19.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 12. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 12.30
Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK 15.45
Fehérvár FC-Újpest FC 18.00

Röplabda

– Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-Pénzügyőr SE 17.00
GreenPlan-VRCK – Dunaújvárosi KSE 17.00
TFSE-Kecskeméti RC 20.00

– Női Extraliga, alapszakasz, 4. forduló:
UTE-DVTK Ongropack 19.00

Sportlövészet

Európai Bajnokok Ligája (Hotel Mercure Budapest Castle Hill, I., Krisztina krt. 41-43.) 9.00

Tollaslabda

48. Victor FZ/Forza magyar nemzetközi tollaslabda-bajnokság, elődöntők, döntők (Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok, XIII., Fáy utca 58.)

Torna

Mesterfokú bajnokság, Győr 15.00

Úszás

Rövidpályás országos bajnokság, Debrecen, döntők 17.00

Vízilabda

E.ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
UVSE – Tigra-ZF-Eger 11.30
Szegedi VE – PannErgy-Miskolci VLC 15.00
Genesys-OSC Újbuda – KSI 15.00
Metalcom Szentes – A-Híd VasasPlaket 18.00
PVSK-Mecsek Füszért – Szolnoki Dózsa Praktiker 19.00

november 5., vasárnap:
———————
Apnea

III. nOxyCup nyílt magyar bajnokság, Duna Aréna, 9.30

Jégkorong

– Erste Liga:
FTC-Telekom – Budapest JA 15.30
DVTK Jegesmedvék-UTE 18.00
Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 18.00

– Osztrák liga:
Hydro Fehérvár AV19-Vienna Capitals (osztrák) 17.30

Labdarúgás

– OTP Bank Liga, 12. forduló:
Kisvárda Master Good-ZTE FC 12.30
Kecskeméti TE-Ferencvárosi TC 14.45
Paksi FC-MTK Budapest 18.30

– Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
Aqvital FC Csákvár-BFC Siófok 13.00
BVSC-Zugló – HR-Rent Kozármisleny 13.00
Gyirmót FC Győr-Nyíregyháza Spartacus FC 13.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Szombathelyi Haladás 13.00
Pécsi MFC-ETO FC Győr 13.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 13.00
FC Ajka-Tiszakécskei LC 17.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Budafoki MTE 17.00

Röplabda

Férfi Extraliga, alapszakasz:
Vidux-Szegedi RSE – Dág KSE 19.00

Torna

Mesterfokú bajnokság, Győr 10.30

Vízilabda:
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 9. forduló:
Kaposvári VK – BVSC-Zugló 16.00
FTC-Telekom Waterpolo – EPS-Honvéd 18.00

Fotó: Pixabay

Kövessen bennünket a Facebookon is, hogy első kézből értesüljön hazánk és a világ híreiről.

Vélemény, hozzászólás?